Elixír s Vitamínom C

15ml
Náš Radiance Elixir-Vitamín C poskytuje cielenú a kompletnú odpoveď na matnú a/alebo zrelú pleť.

Deň za dňom pomáha rozjasňovať pleť, redukovať známky únavy a vyhladzovať vrásky a linky a zároveň chrániť pokožku pred predčasným starnutím.

 Aktívne látky: 10% čistého vitamínu C

 Skutočný elixír, ktorý chráni vašu pokožku pred známkami únavy, redukuje pigmentové škvrny a spomaľuje starnutie spôsobené svetlom. Tento prírodný antioxidant chráni pokožku pred voľnými radikálmi vznikajúcimi najmä pri pobyte na slnku, znečistení, fajčení.... Lepšie okysličená a tonizovanejšia pokožka získava žiarivosť a hebkosť a redukuje sa vzhľad pórov.

 Kyselina mliečna (AHA)

 Exfoliáciou pokožky stimuluje obnovu epidermis, pomáha zlepšiť vzhľad pokožky a vyhladzuje nerovnomernú textúru pokožky.

 Organický extrakt z pomaranča*

 * Zložka z ekologického poľnohospodárstva

 Táto pomarančová zeleninová voda čerpaná priamo zo srdca ovocia pôsobí v dokonalej afinite s vašou pokožkou a prenáša všetky výhody životnej sily svojho pôvodu. Bohatá na vitamíny, stopové prvky a minerály obsiahnuté v citrusoch, so sladkou a ovocnou vôňou, táto 100% čistá aktívna zložka šťavy prináša hydratačné, hydratačné a výživné vlastnosti.

 Rastlinný glycerín

 Zvlhčovač a zvlhčovač, priťahuje vodu, a preto pomáha udržiavať prirodzený obsah vody v pokožke.

 78,6 % prírodného pôvodu

 Rýchlo sa vstrebávajúce sérum, nelepivé

 Ráno a večer naneste na čistú suchú pokožku. Jemnými krúživými pohybmi vmasírujte do tváre a krku. Potom naneste krém. Pre optimálne výsledky odporúčame používať sérum dôsledne najmenej štyri týždne 

54,99 € 59,99 €

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

Získavajte novinky, výpredaje a ponuky spoločnosti Kozmetický salón Studio Simona

* indicates required
©2022, Kozmetický salón Studio Simona™
©2022, Kozmetický salón Studio Simona™