MAKE - UP, PRÍLEŽITOSTNÉ LÍČENIE 

CENA: 37€ 


Nie je make-up ako make-up. Kým bežné denné líčenie zvládne doma sama každá dáma, v prípade slávnostnej udalosti je lepšie zveriť make-up do rúk odborníka. Pri príležitostnom líčení berieme do úvahy druh udalosti. Líčenie má byť nielen krásne, ale aj trvácne. Na oslavu, ktorá prebieha cez deň, potrebuješ iný make-up ako v noci. Vieme vybrať odtieň, ktorý dokonale sadne tvojej pleti. Líčenie prispôsobíme udalosti, tvojim preferenciám a tvojmu výzoru. Od nás budeš odchádzať s dokonalým make-upom, ktorý vydrží smiech aj slzy, budeš sa v ňom cítiť pohodlne a nechá vyniknúť tvoju prirodzenú krásu.

Ako prebieha líčenie?
 
Na vyčistenú pokožku tváre nanesieme podkladovú bázu, ktorá pleť rozžiari alebo zmatní podľa potreby. Drobné nedostatky zakryjeme korektorom, zvýrazníme kontúry tváre a make-up zafixujeme púdrom. Pokračujeme v líčení očí, úprave obočia a pier. Farby očných tieňov a rúžu prispôsobíme tónu pleti, farbe a typu očí a veľkosti pier. Aby make-up nepôsobil príliš vyzývavo, ale decentne, výrazný make-up použijeme buď na oči alebo pery, nikdy nie na obe naraz.

Pri líčení pozeráme na aktuálne trendy, ale predovšetkým priania klientky. V našom salóne líčime na rôzne príležitosti:

Denné líčenie 
Denné líčenie je orientované na prirodzený make-up, ktorý zvýrazní prirodzenú krásu. Využívajú sa pri ňom jemné zemité odtiene. Dôraz sa kladie na oči. Populárnym denným líčením je tzv. nude look.

Večerné líčenie
Večerné líčenie je vhodné na udalosti, ktoré prebiehajú v noci na umelom svetle. Pre tento druh líčenia je charakteristický intenzívny a dlhotrvácny make-up. Veľmi populárne je dymové líčenie. Spravíme ti párty líčenie, ktoré vydrží až do rána, a bude sa hodiť k tvojmu k outfitu.

Slávnostné líčenie
Slávnostné líčenie sa hodí na rôzne spoločenské udalosti, ako napríklad stužková či ples. Berie sa do úvahy či sa udalosť koná počas dňa alebo v noci. Slávnostné líčenie na udalosť počas dňa je elegantné, ale jemnejšie. Nočný make-up je výraznejší. Ak udalosť trvá celý deň, je dôležité, aby make-up vydržal až do večera.

Svadobné líčenie
Svadba je jednoznačne tou udalosťou, počas ktorej si zaslúžiš tu najlepšiu starostlivosť. V deň D budeš mať veľa povinností a posledné čo potrebuješ, je stresovať sa kvôli make-upu. Zrobíme všetko preto, aby tvoj svadobný make-up pôsobil prirodzene a aby si sa v ňom cítila pohodlne.
 
Bezdotykové líčenie
Na bezdotykové líčenie nepotrebujeme štetce ani hubičky. Make-up totiž na tvár nanášame špeciálnym prístrojom so sprejom. Výhodou bezdotykového make-upu je, že je rýchly a dlhotrvácny.

Ani to najprecíznejšie líčenie nebude pôsobiť dokonale, pokiaľ pleť nie je čistá a upravená. Pred samotným líčením treba pleť pripraviť. Odporúčame absolvovať kozmetické procedúry, ako hĺbkové čistenie pleti, chemický peeling či masáž tváre. Pleť sa ti za takúto extra starostlivosť odvďačí a výsledný efekt líčenia bude ešte dokonalejší.

Obdarujte svojich blízkych elektronickou DARČEKOVOU POUKAŽKOU


PORTFÓLIONezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™