HORIZONTÁLNE SOLÁRIUM

CENA: 0,50€/1 min.

🍃CO² NEUTRAL (odobratá energia zo 100% obnoviteľných zdrojov)Po bronzovej pokožke túži väčšina z nás a niet sa čomu čudovať. Opálená pokožka pôsobí príťažlivejšie a krajšie. Horizontálne solárium je solárium na ležanie, v ktorom môžeš získať bronzovú pokožku kedykoľvek počas roka.
 

Ako sa opaľovať v soláriu?


Dĺžka opaľovania závisí od typu pokožky. Ak máš svetlú pokožku citlivú na slnko, začni s najkratšou procedúrou, ktorá trvá 5 minút. Ľudia s hnedou pokožkou odolnou voči spáleniu môžu sedenie predĺžiť nad 5 minút. Medzi jednotlivými sedeniami v soláriu si daj pauzu aspoň jeden deň. V deň solária vynechaj aj opaľovanie vonku. Rovnako ako pri opaľovaní na slnku, aj pre solárium platí, že opálenie je krajšie a trvácnejšie, ak ho získaš postupne. Keď už dosiahneš želanú bronzovú pokožku a chceš si ju udržať, stačí ti návšteva solária raz za 1 až 2 týždne.

Pred návštevou solária


Pred návštevou solária nepoužívaj parfum, deodorant, make-up ani krém na slnko. Pokožka musí byť čistá a taktiež sa neodporúča ísť slniť krátko po depilácii. Šperky odlož bokom, zlož si kontaktné šošovky. Pred začatím procedúry aplikuj špeciálny krém do solária značky Platin. Ten chráni tvoju pokožku pred žiarením, hydratuje ju a urýchľuje opaľovanie. Môžeš si ho zakúpiť aj u nás v salóne. Počas opaľovania maj zatvorené oči a používaj ochranné okuliare, ktoré ti dá náš personál. 

Starostlivosť o pokožku po návšteve solária


Ak si na opaľovanie použila krém s bronzerom, nesprchuj sa aspoň 2 hodiny. Po sprche nanes na telo hydratačný krém po opaľovaní. Dodržuj pitný režim.

Solárium značky Dr. Kern


Horizontálne solárium v našom salóne v Prešove zaisťuje 360-stupňové opálenie. Ventilátory kontrolujú teplotu, aby opálenie bolo pre teba nielen efektívne, ale aj príjemné. Solárium značky Dr. Kern ponúka efektívne, šetrné a pohodlné opaľovanie v ľahu.

Hlavným dôvodom na návštevu solária je túžba po krásnom bronzovom opálení. Solárium má však aj pozitívny účinok na psoriázu, neurodermatitídu a iné kožné choroby, preto ho vyhľadávajú aj ľudia s kožnými problémami. Opaľovanie nie je vhodné pre chorých ľudí, tehotné ženy a ľudí, ktorí užívajú fotosenzibilizujúce lieky. Náš personál ti rád vysvetlí, ako sa solárium obsluhuje a dá ti tipy, ako bezpečne získať hnedú pokožku.


SOLÁRIUM
SOLÁRIUM

Ďakujeme, že prispievate k ochrane planéty a pridali ste sa k zodpovedným spoločnostiam, ktoré myslia na budúcnosť.

So Zelenou energiou podporujeme výrobu energie zo 100% obnoviteľných zdrojov (voda, vietor, slnko)DR.KERN SOLÁRIUMNezabudnite si pozrieť ďalšie osetrenia
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™