CHEMICKÝ PEELING

CENA:  27€


Na rýchle omladenie pleti nie je potrebné vždy podstúpiť operatívny zákrok. Chemický peeling je účinná bezbolestná procedúra na omladenie, regeneráciu a rozjasnenie pleti. Vyhľadávajú ju ľudia, ktorí túžia po omladení pleti alebo odstránení malých nedostatkov. Po pár krátkych sedeniach získaš vyhladenú, pružnejšiu, jasnejšiu a zregenerovanú pokožku. Náš peeling je možné absolvovať aj v lete za slnečného počasia.
 

V krátkosti o procedúre


Chemický peeling je neinvazívna metóda, ktorej cieľom je zlepšiť pleť. Základom peelingovej zmesi je kyselina glykolová (AHA) prírodného pôvodu. Peelingom sa z pleti odstránia povrchové rohovité bunky, ktoré nahradia nové. Po aplikovaní AHA kyseliny dochádza k vyčisteniu pokožky, zmenšeniu pórov a celkovému prejasneniu pleti. Peeling vyhladí jemné vrásky, zmierni pigmentáciu a akné. Pri klientoch s mastnou pleťou dochádza k redukcii tvorby mazu. Aktivuje sa tvorba kolagénu. Farba pleti vyzerá zjednotená. Pleť pôsobí zdravšie a mladšie.

Výhody chemického peelingu:


-bezbolestná metóda
-vhodná na všetky typy pleti
-krátka procedúra
-podporuje tvorbu nového kolagénu
-možnosť kombinovať s inými procedúrami

Ako prebieha ošetrenie chemickým peelingom?


Procedúra sa začína odlíčením a osušením pleti klienta, ak je to potrebné. Následne profesionálna kozmetička na tvár alebo inú časť tela nanesie pomocou štetca peelingovú zmes. Zmes sa nechá pôsobiť maximálne 15 minút. Na záver sa na pleť nanesie hydratačný krém. Po tejto procedúre je pleť pripravená na ďalšie ošetrenie, ako napríklad laser Lasocare, botox alebo masáž tváre. Zlepšenie vidieť už po prvej procedúre. Pre dosiahnutie komplexného efektu však odporúčame absolvovať 4 - 6 sedení s odstupom aspoň 7 dní. 

Starostlivosť o pleť po procedúre


Po ošetrení môže byť pleť trochu začervenaná. Pár dní bude pleť suchšia, môže sa jemne šúpať. Je potrebné ju ošetrovať hydratačným krémom a chrániť pred UV žiarením.

Komu ju odporúčame?


Chemický peeling je vhodný pre všetky typy pleti a ľudí rôznej vekovej kategórie. Táto procedúra je veľmi vyhľadávaná u žien aj mužov, ktorí túžia vyzerať mladšie. Chemický peeling je veľmi účinný proti akné, pigmentovým škvrnám, mastnej pleti a vráskam.

Obdarujte svojho blízkeho elektronickou DARČEKOVOU POUKÁŽKOU


PORTFÓLIONezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia

RETINOLOVÉ OŠETRENIE

©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™