PÁNSKA KOZMETIKA

DEPILÁCIA HRUDE: 20€
BRUCHA: 20€

CHRBTA: 20€


Kozmetické produkty nie sú výlučne pre ženy. Aj mužov trápia problémy s pleťou a chcú sa o seba starať. Aká je mužská pleť a ktoré produkty by mali byť povinnou kozmetickou výbavou muža?
 

Aká je pokožka mužov?


Pre časté holenie musia muži bojovať s častým výskytom vyrážok a problematickou pleťou. Kvôli zvýšenej hladine testosterónu až tretina pánov bojuje s akné a mastnou pleťou. V porovnaní so ženami majú muži jednu výhodu: mužská pleť je o 20 % hrubšia ako pleť žien. Vďaka hrubšej vrstve kože sú muži menej náchylní na spálenie a majú menej vrások. 
Vek však nezaujíma, či pokožka patrí mužovi alebo žene. Po tridsiatke aj pokožka pánov stráca na elasticite a vlhkosti. Objavujú sa prvé vrásky, suchá a citlivá pleť. S tým vieme pomôcť v našom salóne. Studio Simona je kozmetický salón pre mužov aj ženy s komplexnou ponukou služieb, vrátane predaja kozmetiky.  

Akú kozmetiku potrebujú páni?


Pánska kozmetika by mala byť povinnou výbavou každého chlapa, ale čo všetko muž vlastne potrebuje? Pánska kozmetika môže pozostávať z rovnakých typov produktov ako tá pre ženy. Akné a póry odporúčame riešiť pleťovou vodou alebo pleťovým mliekom. Na suchú a podráždenú pleť po holení mužom pomôžu výživné pleťové krémy a rastlinné oleje. S pribúdajúcimi vráskami si poradia pleťové séra na prírodnom základe od kvalitných značiek kozmetiky vhodnej pre mužov aj ženy. Telové mlieka zase pomôžu vyživiť pokožku do hĺbky.

Pánska a dámska kozmetika v salóne Studio Simona


Na čistenie a predprípravu pleti na ďalšie produkty odporúčame pleťové mlieka značky Carlina. 
Krémy na pleť obsahujú výťažky z rastlín, na rôzne problémy s pleťou. Kolagén, vitamín E a elastín pokožku spevnia a dodajú jej pružnosť.
Produkty Lasocare gél a sérum Botoxital sú určené na zvýraznenie efektu procedúr, ktoré robíme v našom salóne.
Kozmetika s obsahom aloe vera zregeneruje a hydratuje aj tu najcitlivejšiu pokožku.
Masáž tváre je príjemným relaxom a spôsob ako spevniť pleť, preto máme v ponuke aj mnoho rastlinných olejov.
Produkty sú k dostaniu na našom e-shope alebo priamo v salóne. 

Obdarujte svojho blízkeho elektronickou DARČEKOVOU POUKÁŽKOU


PORTFÓLIONezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia

SOLÁRIUM

©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™