LASH LIFTING

LASH LIFTING BOTOX: 35,00 


Lash lifting je moderná skrášľovacia procedúra, vďaka ktorej môžeš získať krásne vytočené a zvýraznené riasy bez toho, aby ich procedúra oslabila. Táto regeneračná kúra na riasy je riešením nielen pre ženy, ale aj pre mužov, ktorí túžia po zvodnom prirodzenom pohľade. 


V krátkosti o procedúre


Cieľom lash liftingu je vytočiť, posilniť a zvýrazniť mihalnice. Oproti umelým mihalniciam, riasy po procedúre lash lifting vyzerajú prirodzene a zdravo. Prípravky využívané pri procedúre lash lifting, ako bambucké maslo, keratín, vitamín E, kyselina hyaluronová a ďalšie zložky prevažne prírodného pôvodu tvoje riasy vyživia a dodajú im nový život až na niekoľko týždňov.

Pre koho je lash lifting vhodný?
 

Lash lifting je ideálnym riešením pre ženy aj mužov, ktorí túžia po krajších mihalniciach a opticky výraznejšom pohľade. Ak ti predlžovanie mihalníc umelými riasami nevyhovuje, s lash liftingom získaš prirodzene krásny pohľad. Procedúra je účinná pre všetky typy mihalníc: jemné aj hrubé, krátke aj dlhé, rovné aj vytočené. Vďaka lash liftingu sa každé ráno zobudíš s vytočenými a upravenými mihalnicami.

Aký je priebeh?


Lash lifting je bezbolestná procedúra, ktorá trvá približne hodinu. Počas ošetrenia ležíš so zatvorenými očami. Ak nosíš kontaktné šošovky, pred procedúrou si ich daj dole.

Vyškolená kozmetička v našom salóne Studio Simona ti riasy vytočí pomocou silikónových podložiek, následne na riasy aplikuje výživné sérá, farbu na riasy a na záver ich ešte posilní keratínom a vitamínmi.

Nakoľko prirodzené riasy postupne opadávajú a nahradzujú ich nové, lash lifting ti nevydrží večne. Ak chceš mať krásne riasy nepretržite, odporúčame ti procedúru opakovať každých 4 - 8 týždňov. 


Ako sa starať o riasy po procedúre?


Prvý 24 hodín po procedúre budeš musieť svoje riasy šetriť. Výsledky uvidíš ihneď po procedúre, ak si však chceš riasy udržať krásne po dlhšiu dobu, prvý deň ti odporúčame vyhýbať sa akejkoľvek očnej kozmetike (vrátane maskary), neodporúčame kontakt očí s vodou a taktiež by si sa mala výhybať vlhkému prostriedu po dobu aspoň 24 hodín. Natáčanie mihalníc klieštikmi na riasy po procedúre nie je potrebné a ani sa neodporúča. Vyhýbaj sa aj pretieraniu očí, aby si nenarušila nový tvar mihalníc. Aby ti lash lifting vydržal čo najdlhšie, vyvaruj sa olejovým odličovačom a vodeodolným maskarám.


Komu sa neodporúča

Hoci je procedúra bezpečná a postavená na prírodnom zložení, na zafarbenie mihalníc sú potrebné aj syntetické zložky. Lash lifting sa neodporúča osobám, ktoré v minulosti zaznamenali alergiu na kozmetické prípravky alebo ľudom s veľmi citlivou pokožkou. Neodporúča sa ani v prípade, ak aktuálne trpíš nejakým očným ochorením.

Obdarujte svojho blízkeho elektronickou DARČEKOVOU POUKÁŽKOU

PORTFÓLIO

Nezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™