LAMINÁCIA OBOČIA

CENA: 35€


Súčasne trendy krásy inklinujú viac k výraznému a hustému obočiu. Vytvarované obočie vplýva na výraz tváre. Správnym tvarom môžeme opticky zväčšiť a zvýrazniť naše oči. Túžiš aj ty po upravenom a zvýraznenom obočí? Laminácia obočia je veľmi populárne kozmetické ošetrenie, vďaka ktorému získať obočie, po akom túžiš. Neinvazívne ošetrenie má za cieľ prirodzene zahustiť a upraviť obočie.

Ako prebieha ošetrenie


Pred lamináciou sa obočie vyčistí od make-upu a inej kozmetiky. Procedúra pozostáva z aplikácie dvoch produktov priamo na obočie a následná úprava obočia tak, aby vyzeralo učesané a hustejšie. Prvý prípravok chĺpky na obočí zmäkčí, aby sa s nimi ľahšie pracovalo. Prípravok sa nechá chvíľu pôsobiť pod fóliou a následne kozmetička obočie začeše do požadovaného tvaru. Druhý produkt má pomôcť pri úprave a obočie si vďaka nemu zachová nový tvar. Tiež ho nechávame chvíľu pôsobiť. Pre zvýraznenie farby chĺpkov kozmetička nanesie farbu na obočie a v závere aplikuje keratínovú kúru. Obsah keratínu vo výživnej zmesi podporuje rast obočia. Laminácia obočia je jednoduchá a bezbolestná metóda, ako dosiahnuť krásne obočie. Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré trvá menej ako hodinu. Efekt tejto procedúry vydrží 3 až 5 týždňov. 

Starostlivosť o obočie po laminácii


Prvých 24 hodín po laminácii sa obočia netreba dotýkať, neaplikovať naň make-up a taktiež odporúčame vyhýbať sa vode. Laminácia ti zaistí upravené obočie na niekoľko týždňov. Hoci dĺžka trvania účinku závisí od kvality a typu obočia, efekt môžeš predĺžiť vhodnou starostlivosťou. Na udržiavanie a ďalšiu výživu obočia po laminácii odporúčame pravidelne aplikovať keratínové sérum na riasy a obočie. Raz za čas môžeš svoje obočie prečesať. V našom salóne ti radi poskytneme ďalšie rady, ako si udržať pekné obočie čo najdlhšie.

Pre koho je laminácia obočia určená?


Laminácia je vhodná pre kohokoľvek, kto túži po krajšom obočí. Ženy s riedkymi chĺpkami ocenia efekt hustejšieho obočia. Ľuďom so svetlím obočím zase laminácia zvýrazní výraz tváre. Kozmetička si hravo poradí aj s neposlušným či asymetrickým obočím. Okrem estetickej úpravy sa postará aj o výživu a podporu rastu obočia.

Obdarujte svojho blízkeho elektronickou DARČEKOVOU POUKÁŽKOU

PORTFÓLIO

Nezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™