LASER  LASOCARE® 

CENA: 20€ /1 ožiar

*12-krat silnejší ako predošlá generácia 

Laser Lasocare je biostimulačná kozmetická procedúra laserom, ktorej cieľom je spomaliť tvorbu vrások a odstrániť akné. Revolučná metóda bola vyvinutá vo Švajčiarsku a testovaná vo viacerých európskych krajinách. Ide o hĺbkovú, omladzujúcu a čistiacu kúru, ktorá zaznamenala vynikajúce účinky bez vedľajších účinkov. Základom procedúry je biostimulácia kožných buniek laserom s pomocou účinného gélu. Omladenú a vypnutú pleť spozoruješ už po prvej aplikácii.

Viac o terapii laser Lasocare


Účinky procedúry sa objavujú v dvoch fázach. V prvej fáze dochádza k okysličeniu buniek a prečisteniu pórov do hĺbky, čo má za následok omladnutie pleti. Klient v tejto fáze pociťuje sviežu, hebkú a vypnutú pleť. Druhá fáza je zameraná na postupné odstránenie baktérii z povrchu aj hĺbky pleti. Lasocare v súčasnosti umožňuje najúčinnejšie vyčistenie pórov a pleti celkovo. Výhodou tejto metódy je, že pri nej nedochádza k alergickým reakciám.

Ako prebieha ošetrenie s Lasocare?


Pred začatím procedúry ti náš personál odlíči a vyčistí pleť. Vyškolený laserový špecialista následne aplikuje gél Lasocare a dôkladne ho vmasíruje hlboko do pleti. Gél následne aktivujeme laserom a necháme pôsobiť 20 minút. Celá procedúra aj s odlíčením trvá 30 minút. Po Lasocare sa môže pokračovať s inými kozmetickými procedúrami, alebo sa môže sedenie ukončiť. V závere sa ešte pleť ošetrí krémom.

Našim klientom odporúčame podstúpiť laserovú kúru, ktorá pozostáva z 10 ožiarov. Ožiar je možné realizovať každý deň alebo obdeň, teda 3 až 4-krát za týždeň. Výsledky vidieť už po prvom sedení, avšak najlepšie výsledky dosiahneš pravidelnou aplikáciou gélu Lasocare, ktorý si môžeš zakúpiť u nás na e-shope alebo priamo v salóne.

Starostlivosť o pleť po procedúre


Ošetrenie laser Lasocare pozostáva z úvodných ošetrení u nás v salóne a pokračuje u klienta doma. Kozmetička ti poradí ako sa správne starať o pleť. Každý večer sa odporúča aplikovať gél Lasocare, vďaka čomu sa posilní omladzujúca reakcia procedúry. 

Komu Lasocare odporúčame? 


Laser Lasocare je vhodné aplikovať u ľudí, ktorých pleť trpí upchatými pórmi alebo akné, nakoľko laserová terapia Lasocare má hojivý a protizápalový účinok. Je efektívnou metódou na omladenie pleti a spomalenie tvorby vrások. Podporuje obnovu kolagénu. Po aplikácii zaznamenáš zvýšenú elasticitu a hydratáciu pleti.

Obdarujte svojho blízkeho elektronickou DARČEKOVOU POUKÁŽKOUPORTFÓLIONezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™