Glowy BRONZE solárny olej 100 ml

HOT NEW

Trblietavý hydratačný olej s bronzerom, ktorý dodáva pleti neodolateľný žiarivý efekt vďaka zlatému prachu. S vôňou jazmínu a jantáru. Textúra je veľmi ľahká a zanecháva pokožku suchú a nie mastnú.

Prírodný opaľovací účinok trvá 2 dni.

Obsahuje konopný olej, ktorý vyživuje a zjemňuje pokožku a taktiež je bohatý na antioxidanty Omega 3 a Omega 6, ktoré majú silné prírodné účinky proti starnutiu. Taktiež obsahuje ryžový olej, ktorý vďaka svojej kombinácii vitamínu E a mastných kyselín, ktoré pôsobia v pokožke, ju hĺbkovo hydratujú, a má vynikajúce zvláčňujúce a regeneračné vlastnosti. Zlatý prášok okamžite dodáva pokožke jas a lesk. BRONZER-FOOD pigmenty - okamžité opálenie získate vďaka kozmetickému bronzeru, zmesi farebných pigmentov, ktoré sa používajú aj na potravinárske účely a sú bezpečné pre ľudskú pokožku. DHA 2% - extrakt z cukrovej trstiny a zaručuje postupné a dlhodobé opálenie bez toho, aby došlo k poškodeniu pokožky. Nezanecháva škvrny.

GLOWY BRONZE môžte používať počas celého roka, a to v zime aj v lete, aby ste do tváre a tela pridali žiarivosť a jas. Ideálne aj na osvetlenie vlasov.

Dermatologicky testované. Bez parabénov a niklu.

Použitie: Pred použitím pretrepte. Kruhovými pohybmy aplikujte na pokožku. Po použití si umyte ruky.

44,99 € 59,99 €

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

Získavajte novinky, výpredaje a ponuky spoločnosti Kozmetický salón Studio Simona

* indicates required