FacEvolution

27.05.2022

Kozmetika značky FacEvolution: inovatívne produkty s dlhotrvácnymi účinkami

Rakúska značka FacEvolution vie, čo ženy a muži potrebujú, a preto vyvinula produkty, po ktorých túži každý. Inovatívna kozmetika najvyššej kvality má preukázateľne pozitívne účinky na vzhľad každého, kto jej dá šancu. Ak túžiš po dlhších riasach, plnších perách alebo silnejších vlasoch, značka FacEvolution sa ti bude páčiť. Ich produkty sa používajú jednoducho a prinášajú profesionálne výsledky podložené klinickými výskumami. Ohúria ťa prírodným zložením s dlhotrvácim účinkom. Kozmetický salón Studio Simona, ako jeden z mála distribútorov na Slovensku, ti prináša túto jedinečnú kozmetiku.


Viac o značke FacEvolution


FacEvolution dokazuje, že ani v prírodnej kozmetike neexistujú kompromisy čo sa týka výsledku. Dlhodobo pracujú na tom, aby na trh prinášali inovatívne produkty s dlhotrvácnymi účinkami. Ich poslanie sa im úspešne darí plniť. FacEvolution bola založená v Salzburgu v roku 2005 a v súčasnosti má zákazníkov po celom svete. Ich portfólio je pestré. Medzi produktami FacEvolution nájdeme sérum na rast mihalníc a obočia, lesk na pery s efektom skutočne zväčšených pier a vlasovú kozmetiku na posilnenie a regeneráciu vlasov. S produktmi od FacEvolution môžeš pozdvihnúť tvoju prirodzenú krásu bez invazívnych lekárskych zásahov.Aké produkty ponúka značka?


Sérum na rast mihalníc a obočie FacEvolution Hair Plus

Účinné sérum môžeš používať na obočie a mihalnice. Zloženie na prírodnom základe s obsahom biopeptidov sa postará o to, aby boli tvoje riasy a obočie hustejšie a silnejšie. Prvé výsledky sú viditeľné úž po 8 týždňoch. Na prvý pohľad malé balenie ti vydrží približne na rok.


84,99 €


Lesk na zväčšenie pier FacEvlution Lip Plus

Túžiš po plnších perách, ale máš strach z ihiel? Lesk na pery od FacEvolution sa postará o prirodzené zväčšenie pier bez bolestivého lekárskeho zásahu. Inovatívne zloženie opticky zväčšuje pery, hydratuje ich, zvýrazni ich prirodzenú farbu a dodá im oslnivý lesk bez pocitu zlepenia.

29,99 €


Vlasové produkty FacEvolution


Vlasy sú korunou krásy a ak ťa trápia oslabené alebo riedke vlasy, vlasová kozmetika FacEvolution ti s tým môže pomôcť. Značka vytvorila kompletný set vlasovej starostlivosti. 


Šampón na vlasy FacEvolution Active

Šampón FacEvolution Hair Active vďaka účinnému zloženiu podporuje rast vlasov, redukuje ich vypadávanie a popritom ich aj vyživuje hlboko do hĺbky. Dosiahneš s ním čisté, lesklé a husté vlasy. Ak chceš, aby ti vydržal čo najdlhšie, odporúčame ti pridať pár kvapiek do tvojho obľúbeného šampónu. Pridáš tak do neho účinky šampónu FacEvolution.


24,99 €


Kondicionér na vlasy FacEvolution Active

Následne, o regeneráciu a posilnenie tvojich vlasov sa postará kondicionér Active na všetky typy vlasov. Jeho unikátne zloženie obsahuje účinné látky, ktoré zväčšia hrúbku vlasov a posilnia vlasy aj pokožku na hlave.


34,99 €


Sérum na rast vlasov FacEvolution

Pri extrémne riedkych vlasoch odporúčame sérum na rast vlasov. Sérum zanechá tvoje vlasy zamatovo hebké a spraví ich hustejšie už po 7 týždňoch. 


44,99 €


Tablety na rast vlasov FacEvolution

Tablety na rast vlasov od značky FacEvolution s najvyššou koncentráciou 100% selénu na trhu. Zázračné kapsuly na rast vlasov. pomáhajú výživovať textúru, silu a hustotu vlasov. Sú bohaté na aminokyseliny a vitamín B. Tablety Vás privedú k vysnívanej korune krásy. Obsahuje Biotin (aktívna látka). Zastavuje vypadávanie vlasov. A sú vhodné aj pre tehotné ženy. 


24,99 €S kozmetikou značky FacEvolution máš dokonalý vzhľad na dosah ruky. FacEvolution je kozmetika pre náročných klientov, ktorej účinky boli preukázané klinickými testami. Bola vytvorená pre ženy a mužov, ktorý sa chcú páčiť a ohúriť každého, kto sa nich pozrie. Jedinečné produkty na tvár a vlasy si môžete zakúpiť exkluzívne v našom salóne Studio Simona alebo na našom e-shope.


89,99 € ©2022, Kozmetický salón Studio Simona™
©2022, Kozmetický salón Studio Simona™