BOTOXOVÉ OŠETRENIE

CENA: 55,00


Botox je vyhľadávanou procedúrou na redukciu vrások, ktoré trápia každého jedného z nás. Vrásky sú prirodzeným príznakom starnutia, no môžu byť spôsobené aj predčasným starnutím pleti vyvolaným nadmerným slnením alebo dehydratáciou. Bez ohľadu na pôvod tvojich vrások, kozmetický botox je neinvazívna procedúra, ktorú môžeš podstúpiť v kozmetickom salóne Studio Simona v Prešove. 

Kozmetický botox vs. lekársky botox


Pri lekárskom botoxe je do kože aplikovaná látka botulotoxín, ktorá má uvoľniť svalové napätie a redukovať tak mimické vrásky. Botulotoxín je povolený iba na lekárske použitie, preto vám v našom salóne ponúkame botoxové ošetrenie látkou s podobným účinkom. Výhodou je, že táto látka nemá nebezpečné vedľajšie účinky. Kozmetický botox má v porovnaní s lekárskym viacero výhod. Ide o neinvazívnu metódu, riziko vedľajších účinkov je teda minimálne. Pri kozmetickom botoxe nedochádza k alergickým reakciám, podliatinám, opuchom, poškodeniu nervov, ani poklesu očných viečok. Vyhladzuje vrásky na čele, v okolí nosa, úst a očí uvoľňovaním napnutých mimických svalov. Je bezpečný na dlhodobé použitie. Ošetrenie kozmetickým botoxom je menej nákladné a bezbolestivé.

Ako prebieha ošetrenie botoxom?

 

Kozmetický botox aplikuje vyškolená kozmetička. Pred začatím botoxu kozmetička klientke na pleť aplikuje peeling s ovocnými AHA kyselinami. Peeling pleť pripraví na procedúru s botoxom a uľahčí aktívnym látkam preniknúť lepšie do pokožky. Trvá to približne 20 minút. Následne je na problémové časti tváre aplikovaný botox špeciálnou kanylou. Aplikácia botoxu je bezbolestná a zaberie okolo 60 minút v závislosti od rozsiahlosti vrások. Ak má klientka alebo klient naplánované aj iné procedúry, pokračuje sa s nimi. V opačnom prípade sa botoxové ošetrenie končí aplikáciou krému. Výraznejšie výsledky sú viditeľné 30 dní po prvom sedení. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame procedúru zopakovať trikrát po 14 až 28 dňoch. Po viacnásobnom aplikovaní dochádza k postupnému vyhladeniu vrások. 

Čo robiť po procedúre?


Doma môžu klientky pokračovať s bežnou starostlivosťou. Po ošetrení botoxom odporúčame každé ráno a večer používať botoxové sérum Botoxital značky Carlina. Aktívne látky rastlinného pôvodu zvýšia účinok botoxového ošetrenia v našom salóne. Sérum Botoxital je veľmi účinné a efektívne už po prvej aplikácii. Je dostupné na našom eshope alebo priamo v salóne.

Pre koho je botox vhodný?


Ošetrenie kozmetickým botoxom odporúčame ľudom vo veku nad 35 rokov. Botox je vhodný na akýkoľvek typ pleti. Botox nie je možné aplikovať na podráždenú pokožku, pleť trpiacu kožnými ochoreniami alebo infekciami.


Nezabudnite si pozrieť ďalšie ošetrenia
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™
©2021, Kozmetický salón Studio Simona™